Угода на обробку персональних даних

Відповідно до закону Україгни № 2297-VI «Про захист персональних даних» від 30.01.2018 року Ви підтверджуєте свою згоду на обробку компанією «Теркон» персональних даних: збір, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, передачу виключно з метою продажу програмного забезпечення на Ваше ім'я, як це описано нижче, блокування, знеособлення, знищення.

Компанія «Теркон» гарантує конфіденційність отриманої інформації. Обробка персональних даних здійснюється з метою ефективного виконання замовлень, договорів та інших зобов'язань, прийнятих компанією «Теркон» в якості обов'язкових до виконання.

У разі необхідності надання Ваших персональних даних правовласнику, дистриб'ютору або реселлеру програмного забезпечення з метою реєстрації програмного забезпечення на ваше ім'я, ви даєте згоду на передавання ваших персональних даних. Компанія «Теркон» гарантує, що правовласник, дистриб'ютор або реселлер програмного забезпечення здійснює захист персональні дані на умовах, аналогічних викладеним у Політиці конфіденційності персональних даних.

Дана згода поширюється на наступні Ваші персональні дані: прізвище, ім'я та по батькові, адреса електронної пошти, поштова адреса доставки замовлень, контактний телефон, платіжні реквізити.

Термін дії згоди є необмеженим. Ви можете в будь-який момент відкликати даний згоду, надіславши письмове повідомлення на адресу: bezpeka.terkon@gmail.com з поміткою «Відкликання згоди на обробку персональних даних».

Звертаємо вашу увагу, що відкликання згоди на обробку персональні дані тягне за собою видалення Вашого облікового запису з інтернет-сайту https://bezpeka.terkon.com.ua, а також знищення записів, що містять ваші персональні дані, в системах обробки персональних даних компанії «Теркон», що може зробити неможливим користування інтернет-сервісами компанії«Теркон».

Гарантую, що представлена ​​мною інформація є повною, точною і достовірною, а також що при поданні інформації не порушуються чинне законодавство України, законних прав і інтересів третіх осіб. Вся представлена ​​інформація заповнена мною щодо себе особисто.

Згода діє протягом всього періоду зберігання персональних даних, якщо інше не передбачено законодавством України.

На головну